سئو و بهینه سازی


  •  سئو چیست ؟

سئو و بهینه سازی  به  مجموعه ای از قانون هایی گفته می شود .که توسط موتور های جستجود  وضع  می شود . و  سایت ها   باید از  این قوانین تبعیت کنند . در صورتی که سایت شما از  این قوانین  اطاعات  کند در نتیجه  سایت شما در صفحات  برتر موتور جستوجو قرار می گیرد . و باعت بالا رفتن ترافیک سایت میشود .

 

  •   آیا سئو و بهینه سازی نیاز سایت ها یا وبلاگ ها می باشد؟

بله نیازمند سئو می باشد . بدون سئو بی شک  سایت شما در زیر سایت های برتر  گم می شود . سئو وقتی  به درد  شما خواهد خورد که شما  بخواهید  برای سایت خود بازاریابی کنید . برای مثال  کلمه  {دوربین}   دها سایت با کلمه دوربین  در صفحه اول  گوگل می باشد .تیم ایران هاست کمک می کند  تا سایت  شما با سایت های  بالا تر  خود رقابت  کند .

 

  •  آیا سئو را می توانیم خودمان انجام دهیم ؟

وب سایت هایی   هستن  برای  آموزشهای مختلف از جمله سئو . اکثر این آموزش ها  درست و صحیح می باشند اما  کوچکترین اشتباه در قواعد سئو امکان حذف سایت شما را فراهم می کنند . نتیجه می گیریم که  سئو نیاز به تخصص و تجربه پایه می باشد.

 

  •  در آخر :

در اخر نتیجه می گیریم سئو باعث رونق و توسعه کسب و کار شما در  فضای  اینترنت می شود .  پیشنهاد  دارم  سئو را جدی  بگیرین .  به این فکر کنید  که اگر  سایت  شما در صفحه  اول  گوگل  نمایش  داده شود . روزیانه   تعداد  بسیاری از   مراجعه کننده گان  می توانند با سایت شما  آشنا شوند . ایران هاست  با  تخصص و تجربه در خدمت شما  دوستان عزیز می باشد.

 

seo1

line-png-32

کاربر گرامی  برای  استعلام قیمت سئو لطفا  فرم زیر را پر کنید . (تیم ایران هاست به زودی با شما تماس می گیرد)

نام کامل شما (مانند: محسن علیزاده)

ادرس ایمیل (ایمیل www ندارد)

شماره تماس (مانند 09121111111)

سایت شما (مانند www.ir-host.net)

موضوع سایت (الزامی)

برخی از کلمات کلیدی (جدا کردن با ',')